Pro začátečníky

Rádi vidíme nové tváře v našem studiu - vítejte!

Zde najdete několik užitečných informací před vaší první lekcí.

Pro cvičení hot jógy není nutná žádná předcházející zkušenost s jógou. Hot jóga je tedy vhodná i pro úplné začátečníky, ženy i muže a pro všechny věkové kategorie. Lekce hot jógy trvá 90 minut, cvičí se ve vyhřáté místnosti s teplotou 38 – 42 stupňů Celsia.

Na svou první lekci přijďte alespoň 30 minut před začátkem lekce, abychom vás seznámili se základními informacemi o lekci.

Před lekcí, cca 2-3 hodiny, doporučujeme nejíst (pokud z jakéhokoliv důvodu jíst musíte, zvolte malou, lehce stravitelnou porci jídla). V den lekce své tělo dostatečně hydratujte – bohatě postačí kohoutková voda nebo minerálka.

Na lekci si s sebou vezměte pohodlné oblečení, dámy legíny a tílko, pánové šortky, případně také tílko nebo triko. Volte „plavkové“ materiály (lycra apod.). Nepříliš pohodlně se budete cítit v bavlněném oblečení. Ve studiu nově nabízíme značkové, ručně vyráběné, oblečení pro jógu a hot jógu NADIWEAR.

Cvičí se na boso na podložce – vlastní nebo zapůjčené od studia. Nezapomeňte si s sebou vzít ručník na cvičení a ručník do sprchy. Pokud byste zapomněli, rádi vám ručníky zapůjčíme.

Po příchodu do sálu se uložte nebo usaďte na podložku, nemluvte a dodržujte klid. Prohřejte tělo a připravte se na lekci. Celou lekcí vás provede jeden z našich zkušených lektorů nebo lektorek, následujte prosím jejich pokynů. Ze sálu během lekce neodcházejte. Po ukončení lekce můžete v sále zůstat ještě pár minut pro dokončení své relaxace, poté odcházejte ze sálu tiše, ať nerušíte ostatní.

Po lekci se můžete osvěžit studeným nápojem, 100% kokosovou vodou nebo UGO džusy. Energii můžete doplnit RAW tyčinkami, flapjackem nebo proteinovou tyčinkou. Vše k dostání na recepci našeho stuida.

Vyvstanou-li vám jakékoliv dotazy, rádi vám je zodpovíme na recepci, případně na telefonu studia – 732 559 600.

Studio se otevírá vždy 30 minut před začátkem lekce.

Těšíme se na vás – tým Hot Yogy Frýdek.

       
       
       

Rezervujte si svou lekci


 
 

Kontaktujte nás

!FIRMA

!ULICE

!PSC !MESTO

E !EMAIL

T !TELEFON